İçeriğe geç

Kitap günlüğüm- Arena 1

Arena1, Yazarı: Morgan Rice

arena bir
arena bir

Yazar Vampir Mektupları serisinin yazarı ve Epik fantezi dalında da Felsefe Yüzüğü serisinin yazarı. Arena1 ise 3 kitaptan oluşan Köle Tüccarları serisinin birinci kitabı ilk kitap google play kitaplarda ücretsiz sunulmuş diğerlerini de sabırsızlıkla bekliyorum. Yazarın böyle bir şey yapmasından da gerçekten çok memnun oldum kesinlikle diğerleride çıkarsa olmayı düşünüyorum. Çünkü ücretsiz örnek ile okduğunuz sayfalardan pek birşey anlamayabilirdiniz tamamını okuyunca daha sürükleyici olduğunu anlıyorsunuz. Umarım diğer yayın evleri ve yazarlarda daha fazla kitap koyarlar.Neyse lafı uzatmadan kitaba geçelim:

Arena1, Amerika’nın bölünmesi sonucu çıkan büyük nükleer savaş sonrası bir dönemi anlatıyor. Bu zamanda hayatta kalmak çok zor ve hayatta kalsanız bile yaşam koşullarının zorluğu dışında acımasız köle avcıları insanları topluyor ve onları ölümüne bir dövüş için Arena1 e götürüyorlar. neden mi ? Tabiki eğlence için savaş sonrası insanların eğlence anlayışı biraz farklı. Kitapta bunun dışında ilginç yaratıklar var mesela nükleer sonrası deforme olmuş insanlar onlara çılgınlar deniyor. köle avcılarının bile mücadele etmek istemeyeceği tipler. Brooke ve Bree kendilerini nefes kesen bir macerada bulacaklar tabi bu macerada yeni arkadaşlar da edinecekeler.

Brooke küçük kardeşi Bree’yi kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapacak. Kitap artan bir heyecan temposu ile gidiyor. Genel olarak Brooke’un kaldığı duygusal ikilemler bana Açlık Oyunları ve Alacakaranlık serisini anımsattı ama genede okurken heyecan duyuyorsunuz. Bazı hadi canım dediğiniz yerler var ama neredeyse tamamiyle tutarlı diyebiliriz. Buradan sonrasını size bırakıyorum kitaba google play üzerinden ücretsiz ulaşabilirisiniz ..

Tarih:Uncategorized

Bu yazı yorumlara kapalı.